Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe

Kredyt na zakup nieruchomości

Mówiąc o kredycie mieszkaniowym, najczęściej mamy na myśli kredyt hipoteczny. To nie do końca to samo – kredyt mieszkaniowy to szczególny rodzaj kredytu hipotecznego, pozwalający na zakup mieszkania, domu jednorodzinnego czy garażu lub wykup mieszkania komunalnego. Kredyt hipoteczny natomiast ma szersze możliwości i z pomocą pozyskanych w ten sposób środków można sfinansować także zakup działki budowlanej.

Pożyczka hipoteczna

Pożyczka hipoteczna daje możliwość uzyskania środków finansowych pod zastaw nieruchomości. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, dlatego ten produkt finansowy cieszy się dużą popularnością. Z uwagi na zabezpieczenie w postaci hipoteki taka pożyczka jest tańsza niż np. kredyt gotówkowy.

Kredyt na remont

Kredyt na remont pozwala podnieść wartość nieruchomości lub opóźnia jej obniżenie. Banki oferują produkty dostosowane do takich potrzeb – zarówno te oparte na hipotece, jak i gotówkowe. Popularne jest połączenie kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania z uwzględnieniem środków na remont.

Kredyty frankowe

Doprowadzenie do końca sprawy kredytu frankowego w wielu przypadkach nie obejdzie się bez pomocy specjalistów. Jesteśmy otwarci na frankowiczów – pomagamy walczyć o swoje.