Kredyty dla firm

Potrzebujesz środków na sfinansowanie bieżących potrzeb firmy? A może chcesz dokonać inwestycji, które będą miały kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa? Kredyty dla firm są produktem bankowym skierowanym do przedsiębiorców, którzy potrzebują dodatkowych pieniędzy na działalność i rozwój swojej firmy. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku i pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego zobowiązania finansowego.

Formularz kontaktowy

Kto może skorzystać z kredytu dla firm?

Pożyczka obrotowa - dla kogo
Kredyty dla firm są dedykowane przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Mogą z nich skorzystać zarówno małe, jak i duże firmy, które dbają o swój rozwój i dobrą płynność finansową.
Istnieje wiele rodzajów kredytów dla firm. Dzięki temu możesz wybrać najlepiej dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa produkt finansowy. Niektóre kredyty można zaciągnąć nawet od pierwszego dnia działalności. Eksperci CRBiP pomogą Ci uzyskać najlepszą ofertę na rynku.
Pożyczka obrotowa - dla kogo

Warunki uzyskania kredytu dla firmy

Zdolność kredytowa
Aby uzyskać kredyty dla firm trzeba posiadać zdolność kredytową oraz dobrą historię kredytową w banku.

Dokumenty
Oprócz wypełnienia wniosku kredytowego wymagane jest też dołączenie kilku dokumentów np. finansowych i rejestrowych.

Biznesplan
W przypadku niektórych rodzajów kredytów dla firm niezbędne jest przygotowanie i przedstawienie biznesplanu.

Cel kredytu dla firm
Przy niektórych rodzajach kredytów dla firm niezbędne jest określenie celu, na jaki zostaną wydane środki finansowe.

Brak zaległości w BIG i KRD
Firma, która ubiega się o kredyt firmowy, musi znajdować się w dobrej sytuacji finansowej, która umożliwia zaciągnięcie kredytu.

Czas działalności
Większość instytucji wymaga od firmy istnienia na rynku od przynajmniej 12 miesięcy, aby mogła się ona ubiegać o kredyt.

Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym i …

… dowiedz się, jak możemy Ci pomóc w uzyskaniu kredytu dla firmy oraz jakie są najatrakcyjniejsze oferty kredytowe na rynku.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Etapy pozyskiwania kredytu firmowego dla klienta:

1. Przeanalizowanie możliwości finansowych do uzyskania kredytu dla firmy

Kredyt dla firm - wymagania
Nasz ekspert przeanalizuje zdolność kredytową Twojego przedsiębiorstwa do uzyskania korzystnego kredytu dla firm. Przedstawimy Ci dostępne możliwości, które będą dla Ciebie korzystne i pozwolą Ci na utrzymanie dobrej płynności finansowej oraz inwestowanie.
Podczas analizy możliwości finansowych firmy bierzemy pod uwagę czynniki, które są istotne dla instytucji finansowych podczas rozpatrywania wniosków kredytowych. Kluczowe są m.in.: aktualnie spłacane zobowiązania, historia kredytowa i czas działalności firmy na rynku.
Kredyt dla firm - wymagania
kredyt dla firm - oferty

2. Przedstawienie najlepszych ofert kredytów dla firm

kredyt dla firm - oferty
Po zapoznaniu się ze zdolnością i historią kredytową Twojej firmy możemy przystąpić do analizowania dostępnych ofert z różnych banków i instytucji finansowych. Nasi doradcy wybiorą najatrakcyjniejsze kredyty dla firm z niskim oprocentowaniem oraz odpowiednim okresem spłaty. Kwota zobowiązania zostanie dopasowana do możliwości finansowych Twojego przedsiębiorstwa, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko pojawienia się problemów w spłacie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam znaleźć oferty, które są trudno dostępne i oferują atrakcyjne warunki spłaty. Pozyskanie kredytu z pomocą CRBiP jest opłacalne i pozwala zaoszczędzić pieniądze.

3. Dokumenty potrzebne do pozyskania kredytu dla firm

kredyt dla firm dokumenty
Kompleksowo pomagamy w uzyskaniu kredytu dla firm i będziemy towarzyszyć Ci na każdym etapie ubiegania się o zobowiązanie finansowe. Oferujemy wsparcie podczas gromadzenia i wypełniania wszystkich dokumentów i wniosków.
Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymali kredyt na możliwie najlepszych warunkach. Z tego względu nasza pomoc nie kończy się na znalezieniu oferty i pomocy w wypełnieniu wniosku. Będziemy Ci towarzyszyć podczas podpisania umowy kredytowej, aby upewnić się, że wszystkie zapisy zawarte w tym dokumencie są dla Ciebie zrozumiałe i korzystne.
kredyt dla firm dokumenty

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny ( dla konsumentów):

Całkowita kwota kredytu/pożyczki: 100 000,00 zł, liczba rat: 60, oprocentowanie nominalne [zmienne]: 6,99 %, opłata przygotowawcza: 0,00 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych: 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 18 778,87 zł, RRSO: 7,22%, rata miesięczna 1979,65 zł, całkowity koszt: 18 778,87 zł, całkowita kwota do spłaty: 118 778,87 zł. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące, maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 20.09.2021 r.

Kalkulacja wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Nie oferujemy pożyczek/kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas

Kredyty obrotowe - FAQ

Kredyty dla firm – czym one są?

Kredyty dla firm to produkty finansowe, z których mogą skorzystać małe, średnie i duże firmy z różnych branż. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz produkty, czy też oferujesz różnego rodzaju usługi, możesz wnioskować o korzystne zobowiązanie finansowe, które pozwoli Ci rozwijać firmę i opłacać jej bieżącą działalność. Długi okres kredytowania i dostępność wysokich kwot (nawet do kilku milionów złotych) sprawia, że jest to najlepsze rozwiązanie potrzeb finansowych każdego przedsiębiorstwa. Z CRBiP masz dostęp do najlepszych ofert kredytowych z wielu różnych instytucji finansowych.

Na co można przeznaczyć kredyty dla firm?

W zależności od rodzaju kredytu dla firm można go przeznaczyć na różne cele. Kredyty inwestycyjne są przeznaczone na rozwój firmy i dokonywanie kluczowych inwestycji. Kredyty obrotowe pozwalają zachować płynność finansową nawet w trudnych momentach np. poza sezonem. Istnieją też kredyty pod kontrakt oraz leasing dla firm. Spory wybór ofert kredytowych sprawia, że każdy przedsiębiorca powinien bez problemu znaleźć dla siebie najlepsze zobowiązanie finansowe w danym momencie. Nasi eksperci mogą pomóc Ci w dobraniu idealnego kredytu, który będzie odpowiedzią na bieżące potrzeby Twojej firmy.

Kredyty firmowe dla nowych firm

Firmy, które dopiero od niedawna działają na rynku, mogą mieć problem z uzyskaniem kredytów dla firm na wysokie sumy. Większość banków wymaga bowiem przynajmniej 12-miesięcznej obecności na rynku, zanim dana firma będzie mogła wnioskować o zobowiązanie finansowe. Na szczęście istnieją też rozwiązania dla nowych firm. Możesz uzyskać pieniądze już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Nawet jeśli Twoja firma nie ma historii kredytowej i nie osiąga jeszcze przychodów, to pomożemy Ci w znalezieniu dodatkowego źródła finansowania. Kredyty dla firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, są dostępne, a my wiemy jak je dla Ciebie pozyskać.

Warunki do otrzymania kredytu firmowego

Coraz więcej przedsiębiorców interesuje się kredytami dla firm oraz możliwościami, jakie mogą one przynieść. Zanim jednak skorzystasz z oferty, musisz spełnić kilka podstawowych warunków. Istotna jest zdolność kredytowa Twojego przedsiębiorstwa oraz jego płynność finansowa. Zaległości w BIG i KRD nie są mile widziane w bankach i mogą powodować problemy w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. W przypadku kredytów inwestycyjnych niezbędne może okazać się przygotowanie biznesplanu. Przy innych rodzajach kredytów wymagane są dokumenty finansowe i rejestrowe firmy, a także wyciągi z firmowego konta.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu dla firmy?

W zależności od tego, w jakim miejscu wnioskujesz o kredyt dla firm, lista niezbędnych dokumentów, może się od siebie różnić. Istnieje jednak kilka podstawowych wytycznych, które są stosowane w większości banków. Warto już wcześniej przygotować dokumenty rejestrowe firmy. W zależności od formy prawnej działalności lista dokumentów może się zmieniać. Oprócz tego instytucje finansowe wymagają dostarczenia dokumentów finansowych, aby sprawdzić zdolność kredytową danej firmy. Przy niektórych rodzajach kredytów dla firm potrzebne mogą być dodatkowe dokumenty np. te dotyczące zabezpieczenia kredytu.

Kredyty dla firm z CRBiP – jak możemy pomóc Twojej firmie?

Doradcy CRBiP mają wieloletnie doświadczenie w branży finansowej. Zapewniamy swoim klientom kompleksowe wsparcie podczas całego procesu ubiegania się o kredyty dla firm oraz inne rodzaje zobowiązań finansowych. Korzystając z naszej pomocy, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy na oprocentowaniu oraz prowizjach bankowych. Pomożemy Ci w zgromadzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów oraz wypełnieniu wniosku kredytowego. Możesz liczyć na pełne wsparcie na każdym etapie starań o korzystny kredyt na rozwój swojej firmy oraz jej bieżące wydatki. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.