Pożyczki obrotowe

Rozsądne korzystanie z pożyczek obrotowych ze środków UE pozwala uniknąć problemów finansowych przedsiębiorcom. Dodatkowe pieniądze przydadzą się, gdy Twoi kontrahenci zalegają z płatnościami. Możliwość zakupienia większej ilości towarów pozwala na szybszy rozwój firmy. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki obrotowej na możliwe najlepszych warunkach.

Formularz kontaktowy

Kto może skorzystać z pożyczki obrotowej?

Pożyczka obrotowa - dla kogo
Pożyczki obrotowe są skierowane do przedsiębiorców, którzy prowadzą własną działalność już od dłuższego czasu. Jeśli zbudowałeś sieć klientów i uzyskujesz regularne przychody, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.
Kluczem do prawidłowego funkcjonowania firmy jest uporządkowanie spraw finansowych. W uzyskaniu korzystnej pożyczki obrotowej pomoże Ci ekspert, który znajdzie najlepsze rozwiązanie i wyjaśni Ci działanie poszczególnych produktów finansowych dla firm.
Pożyczka obrotowa - dla kogo

Pożyczki obrotowe - zalety

Uniwersalność
Pożyczki unijne mają charakter uniwersalny – są stworzone z myślą o dużych podmiotach, jak i firmach z sektora MŚP.

Możliwość karencji w spłacie Niektóre formy pożyczek unijnych dopuszczają karencję w spłacie do kilku lub kilkunastu miesięcy od ich zaciągnięcia.

Elastyczny okres spłaty
W zależności od celu pożyczki unijnej, można ją zaciągnąć na okres wynoszący kilka lat lub nawet dekadę.

Różnorodność celów
Pożyczkami unijnymi można sfinansować różnorodne cele, od zakupu nieruchomości, po opłacenie rat innych zobowiązań.

Niskie oprocentowanie
Zobowiązania z UE są znacznie niżej oprocentowane niż analogiczne pożyczki dostępne w bankach komercyjnych.

Bezpieczeństwo
Pożyczki unijne charakteryzują się nie tylko korzystnymi warunkami, ale też wysokim poziomem bezpieczeństwa transakcji.

Darmowa konsultacja pozwoli Ci..

… dowiedzieć się, jakie kroki możesz podjąć, aby ustabilizować sytuację finansową swojej firmy i uzyskać korzystną pożyczkę obrotową.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Etapy pozyskiwania pożyczki obrotowej dla klienta:

1. Przeanalizowanie możliwości finansowych do uzyskania pożyczki obrotowej

Pożyczka obrotowa zdolność
Na samym początku współpracy przeanalizujemy możliwości finansowe Twojej firmy. Sprawdzimy, jaka jest zdolność kredytowa Twojego przedsiębiorstwa i czy jest wystarczająco wysoka, abyś uzyskał korzystną pożyczkę obrotową.
Sprawy związane z pożyczkami oraz ich uzyskiwaniem mogą okazać się dla wielu przedsiębiorców skomplikowane. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, a pożyczki obrotowe nie będą już miały przed Tobą żadnych tajemnic.
Pożyczka obrotowa zdolność
Pożyczka obrotowa - oferty

2. Przedstawienie najlepszych ofert pożyczek obrotowych

Pożyczka obrotowa - oferty
Po przeanalizowaniu możliwości finansowych Twojej firmy nasi eksperci będą mogli zacząć szukać dla Ciebie najlepszego rozwiązania. Szukamy optymalnej oferty z całej gamy dostępnych pożyczek w funduszach i bankach. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w bankach oraz innych instytucjach finansowych. Dzięki temu możemy kompleksowo doradzać przedsiębiorcom jak zoptymalizować funkcjonowanie firmy i podnieść przychody. Doradzimy Ci, jakie pożyczki obrotowe są najciekawsze i po jakie zobowiązanie powinna sięgnąć Twoja firma. Pieniądze uzyskane w ramach zobowiązania będziesz mógł przeznaczyć na rozwój przedsiębiorstwa.

3. Podpisanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki obrotowej

kredyt dla firm dokumenty
Na nasze wsparcie możesz liczyć także przy podpisywaniu dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki obrotowej. Sprawdzimy, czy umowa pożyczki będzie dla Ciebie korzystna i w razie potrzeby wyjaśnimy Ci zapisy, które się w niej znajdują.
Po podpisaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania pożyczki na koncie bankowym Twojej firmy szybko pojawią się dodatkowe środki pieniężne. Pieniądze możesz przeznaczyć na dowolne wydatki związane z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa.
kredyt dla firm dokumenty

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny ( dla konsumentów):

Całkowita kwota kredytu/pożyczki: 100 000,00 zł, liczba rat: 60, oprocentowanie nominalne [zmienne]: 6,99 %, opłata przygotowawcza: 0,00 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych: 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 18 778,87 zł, RRSO: 7,22%, rata miesięczna 1979,65 zł, całkowity koszt: 18 778,87 zł, całkowita kwota do spłaty: 118 778,87 zł. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące, maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 20.09.2021 r.

Kalkulacja wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Nie oferujemy pożyczek/kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas

FAQ - Pożyczka Obrotowa

Pożyczka obrotowa – co to jest?

Pożyczki obrotowe są udzielane na pokrycie krótkoterminowych potrzeb finansowych przedsiębiorstwa. Jest to zobowiązanie finansowe, z którego mogą skorzystać właściciele firm z różnych branż. Taki produkt finansowy jest skierowany zarówno do dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz utrzymać płynność finansową swojej firmy w trudnych okresach. Pieniądze pozyskane w ramach pożyczki obrotowej mogą Ci się też przydać, jeśli chcesz rozwijać swoje przedsiębiorstwo. Pożyczki unijne są przyznawane na korzystnych warunkach, dlatego jest to atrakcyjne rozwiązanie dla większości firm.

Na co można przeznaczyć pożyczki obrotowe?

Środki finansowe pozyskane w ramach pożyczki obrotowej możesz wydać na utrzymanie lub odzyskanie płynności finansowej przedsiębiorstwa. Pieniądze możesz przeznaczyć na: wynagrodzenie pracowników, zapłacenie rachunków i faktur, zakup produktów, towarów, surowców, sprzętów i maszyn niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. Pieniądze z pożyczki możesz wydać na bieżące i stałe wydatki, które wiążą się z prowadzeniem działalności gospodarczej. Możesz uzyskać nawet kilka milionów złotych, jeśli obroty Twojej firmy są bardzo duże. Kwota pożyczki jest uzależniona od wysokości przychodów.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczki obrotowe?

Pożyczki obrotowe są dedykowane przedsiębiorcom, którzy prowadzą własną firmę od dłuższego czasu. Stałe i regularne przychody oraz rozbudowana sieć klientów ułatwia otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek o udzielenie pożyczki. Dobra zdolność kredytowa także jest jednym z warunków, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę obrotową. Warunkiem otrzymania finansowania ze środków UE jest brak zaległości w BIG i KRD. Lista wymagań może wydawać się dość spora, jednak większość poprawnie funkcjonujących firm nie powinna mieć większego problemu z uzyskaniem pożyczki obrotowej.

Jakie zalety ma pożyczka obrotowa?

Pożyczki obrotowe zostały stworzone z myślą o dużych i małych firmach. Oznacza to, że może z nich skorzystać wiele różnych przedsiębiorstw. Elastyczny okres spłaty i niskie oprocentowanie to duże zalety tego rodzaju finansowania. Pożyczkę unijną można zaciągnąć nawet na 10 lat, a oprocentowanie zobowiązań z UE jest niższe niż oprocentowanie pożyczek dostępnych w bankach komercyjnych. To, co może się spodobać wielu osobom to fakt, że pożyczkami obrotowymi można sfinansować różne cele. Korzystne warunki oraz wysokie bezpieczeństwo transakcji powodują, że zaciągnięcie pożyczki obrotowej jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy ekspertów w uzyskaniu pożyczki obrotowej?

Współpraca z naszymi specjalistami przyniesie Ci wiele korzyści. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie z całej gamy dostępnych pożyczek obrotowych. Pomagamy swoim klientom przeanalizować zdolność kredytową ich przedsiębiorstw. Możesz liczyć na kompleksowe doradztwo z naszej strony, które pomoże Ci ograniczyć koszty i podnieść przychody. Pomoc specjalistów może przydać Ci się w gromadzeniu dokumentów oraz przy podpisaniu umowy pożyczki obrotowej. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie ubiegania się o finansowanie i chętnie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące pożyczki.

Czy pożyczki obrotowe dają możliwość skorzystania z karencji w spłacie?

Karencja w spłacie jest możliwa przy pożyczkach obrotowych. Okres karencji może wynosić nawet pół roku, co pozwala na prowadzenie firmy oraz rozwijanie jej usług. Karencja w spłacie rat pożyczki obrotowej może przydać się, gdy Twoja firma straci płynność finansową. W trudnym okresie może być ciężko wygospodarować pieniądze na ratę zobowiązania i bieżące wydatki firmy. Na szczęście nie będziesz musiał martwić się, że nie starczy Ci na obie te rzeczy. Karencja w spłacie to ustalony wraz z wierzycielem okres, w którym nie musisz płacić rat finansowania. Po upływie karencji musisz znów płacić raty tak jak wcześniej.