Pożyczki inwestycyjne

Inwestycje to ważny punkt rozwoju przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości. Unia Europejska, której elementem jest unia gospodarcza, by przyczynić się do wzrostu gospodarczego, część swoich funduszy przeznaczyła na pożyczki inwestycyjne. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w uzyskaniu pożyczki na możliwe najlepszych warunkach, które nie są dostępne w bankach komercyjnych.

Formularz kontaktowy

Kto może skorzystać z pożyczki inwestycyjnej

Pożyczki inwestycyjne dla kogo
Pożyczki inwestycyjne są skierowane do małych i dużych firm, które myślą o swoim rozwoju. Aby uzyskać pożyczkę, przedsiębiorstwo musi mieć dobrą zdolność kredytową oraz wkład własny.
Jeśli chcesz starać się o pożyczkę inwestycyjną dla firmy, skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę i pomożemy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania. Dzięki dodatkowemu finansowaniu każde przedsiębiorstwo może rozwinąć się w szybkim tempie.
Pożyczki inwestycyjne dla kogo

Pożyczki inwestycyjne - warunki

Wkład własny
Do zaciągnięcia pożyczki inwestycyjnej zwykle niezbędne jest posiadanie wkładu własnego w wysokości 20-30%.

Cel pożyczki inwestycyjnej
Środki finansowe pozyskane w ramach finansowania można przeznaczyć wyłącznie na cele związane z rozwojem firmy.

Zdolność kredytowa
Przedsiębiorstwo, które ubiega się o finansowanie, musi mieć odpowiednią zdolność kredytową, która umożliwia otrzymanie pożyczki.

Dokumenty
Aby złożyć wniosek o przyznanie pożyczki inwestycyjnej niezbędne jest zgromadzenie kilku dokumentów np. dokumentów finansowych firmy.

Brak zaległości w BIG i KRD Jednym z warunków otrzymania pożyczki inwestycyjnej jest brak zaległości w BIG i KRD oraz dobra sytuacja finansowa firmy.

Biznesplan
W przypadku pożyczki inwestycyjnej może być wymagany biznesplan, który pokazuje, że planowane inwestycje są opłacalne.

Umów się na darmową konsultację i ..

… dowiedz się, jaka jest zdolność kredytowa Twojej firmy i co możemy dla Ciebie zrobić, abyś uzyskał korzystną pożyczkę inwestycyjną.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Etapy pozyskiwania pożyczki inwestycyjnej dla klienta:

1. Analiza zdolności kredytowej przedsiębiorstwa i omówienie jego potrzeb

Pożyczka inwestycyjna - zdolność
Nasi eksperci przeanalizują zdolność kredytową Twojego przedsiębiorstwa. Dowiesz się również jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę inwestycyjną. Wyjaśnimy Ci, jak wyglądają poszczególne etapy starania się o finansowanie.
Cel pożyczki inwestycyjnej jest bardzo ważny, dlatego omówimy potrzeby Twojej firmy. Środki pochodzące z pożyczki inwestycyjnej można przeznaczyć na rozwój firmy oraz zakup: nieruchomości, samochodów, maszyn i wielu innych rzeczy.
Pożyczka inwestycyjna - zdolność
Pożyczki inwestycyjne - oferty

2. Przedstawienie najkorzystniejszych ofert pożyczek inwestycyjnych

Pożyczki inwestycyjne - oferty
Znając potrzeby rozwojowe Twojej firmy oraz jej zdolność kredytową nasi eksperci zaczną szukać najlepszej pożyczki inwestycyjnej. Bierzemy pod uwagę tylko najlepsze rozwiązania z szerokiej gamy dostępnych pożyczek w funduszach i bankach. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w pracy w bankach i innych instytucjach finansowych skutecznie doradzamy swoim klientom w sprawach finansowych. Podpowiemy Ci, które pożyczki inwestycyjne są najlepsze i na jakie finansowanie powinna zdecydować się Twoja firma, aby na tym zyskać. Pieniądze pozyskane w ramach pożyczki będzie można przeznaczyć na rozwój firmy i liczne inwestycje.

3. Podpisanie dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki inwestycyjnej

Umowa pożyczki inwestycyjnej
Swoim klientom pomagamy od początku aż do samego końca ubiegania się o pożyczkę inwestycyjną. Oferujemy wsparcie podczas podpisywania umowy pożyczki, a także pomagamy w zgromadzeniu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o udzielnie finansowania.
Uzyskane środki pieniężne pojawią się na koncie bankowym Twojej firmy niedługo po podpisaniu umowy pożyczki inwestycyjnej. Dodatkowe środki można będzie przeznaczyć na inwestycje firmowe, które mają na celu rozwój przedsiębiorstwa.
Umowa pożyczki inwestycyjnej

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny ( dla konsumentów):

Całkowita kwota kredytu/pożyczki: 100 000,00 zł, liczba rat: 60, oprocentowanie nominalne [zmienne]: 6,99 %, opłata przygotowawcza: 0,00 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych: 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 18 778,87 zł, RRSO: 7,22%, rata miesięczna 1979,65 zł, całkowity koszt: 18 778,87 zł, całkowita kwota do spłaty: 118 778,87 zł. Minimalny okres kredytowania: 3 miesiące, maksymalny okres kredytowania: 120 miesięcy. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 20.09.2021 r.

Kalkulacja wskazuje dane orientacyjne i ma niewiążący charakter. Służy celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, ani zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wyliczenia wskazane przez kalkulator są oparte o założenia przyjęte dla reprezentatywnego przykładu, nie uwzględniają oceny zdolności kredytowej i nie wypełniają obowiązków informacyjnych wynikających z Ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim.

Nie oferujemy pożyczek/kredytów z terminem całkowitej spłaty poniżej 60 dni. Nie udzielamy pożyczek z własnych środków.

Jesteś zainteresowany ofertą? Napisz do nas

FAQ - Pożyczka inwestycyjna

Pożyczki inwestycyjne – co to jest?

Pożyczki inwestycyjne są skierowane do małych i dużych przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać. Środki pozyskane w ramach takiego finansowania można przeznaczyć na różnego rodzaju inwestycje. Z pożyczki inwestycyjnej mogą skorzystać przedsiębiorcy z wielu różnych branż. Pożyczki unijne są przyznawane na korzystnych warunkach, które nie są dostępne w bankach komercyjnych i innych instytucjach finansowych. Jest to więc dobre rozwiązanie, jeśli chcesz zrealizować plany mające na celu rozwój firmy, ale nie chcesz przepłacać na tradycyjnym kredycie dla firm. Pieniądze z pożyczki pomogą Ci szybko i skutecznie rozwinąć przedsiębiorstwo.

Pożyczka inwestycyjna unijna

W każdym województwie są odpowiednie Fundusze Pożyczkowe, których zadaniem jest udzielanie niskooprocentowanych pożyczek dla firm, ze środków europejskich. Jeśli są Państwo zainteresowani pożyczką inwestycyjną ze środków UE, zapraszamy do kontaktu z nami – doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie, pomożemy napisać wniosek, a w trakcie realizacji wesprzemy Państwa w prawidłowym rozliczeniu projektu. Pożyczki inwestycyjne ze środków unijnych są dobrą alternatywą dla zwykłych kredytów i pożyczek firmowych. Warto zainteresować się tym tematem, ponieważ można wiele zyskać, decydując się na taką formę finansowania.

Na co można przeznaczyć środki z pożyczki inwestycyjnej?

Niskooprocentowane pożyczki inwestycyjne można przeznaczyć m.in. na: inwestycje związane z wdrażaniem innowacji produktowych, procesowych, marketingowych i organizacyjnych, zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń, rozszerzenie działalności – terytorialnie lub produktowo, prace budowlane, wyposażenie, środki transportu, oprogramowania, zakup nieruchomości. Możliwości jest naprawdę wiele, a przedsiębiorcy wykorzystują dostępne środki, aby rozwinąć swój biznes i zyskać miano lidera w branży. Finansowanie możesz przeznaczyć np. na zakup praw autorskich, licencji i patentów, a nawet na udziały w innym przedsiębiorstwie.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę inwestycyjną?

Pożyczki inwestycyjne są dostępne dla firm, które działają na rynku już od dłuższego czasu. Do warunków, które trzeba spełnić, aby uzyskać finansowanie, należy: posiadanie wkładu własnego o odpowiedniej wysokości, dobra zdolność kredytowa, brak zaległości w BIG i KRD, posiadanie przekonującego biznesplanu, zebranie dokumentów finansowych i rejestrowych firmy. Firmy, które mają regularne przychody, nie są zadłużone i mają dobry pomysł na swój rozwój, nie powinny mieć większych problemów z uzyskaniem pożyczki ze środków unijnych. Z pomocą eksperta starania o udzielenie finansowania mogą być łatwiejsze i szybsze.

Jakie dokumenty są niezbędne do pożyczki inwestycyjnej?

Aby otrzymać pożyczkę inwestycyjną, trzeba zgromadzić szereg dokumentów, które są niezbędne przy składaniu wniosku. Do podstawowych dokumentów, które są potrzebne w większości przypadków, można zaliczyć: biznesplan, który pokaże, że inwestycja jest opłacalna, dokumenty rejestrowe i dokumenty finansowe firmy. Inne dokumenty, które mogą być potrzebne to takie, które dotyczą zabezpieczeń pożyczki. Przedsiębiorcy, którzy nie wiedzą jakie dokumenty będą niezbędne, mogą skorzystać z pomocy naszych ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu pożyczek inwestycyjnych dla przedsiębiorców.

Pożyczki inwestycyjne z pomocą ekspertów – czy warto?

Współpracując z naszymi ekspertami, możesz liczyć na wsparcie na każdym etapie starań o udzielenie pożyczki inwestycyjnej. Gwarantujemy kompleksowe doradztwo i chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące pożyczek z funduszy UE. Korzystając z pomocy specjalistów, możesz zaoszczędzić czas oraz nerwy. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku, powiemy jakie dokumenty musisz przygotować i znajdziemy najlepszą ofertę pożyczki inwestycyjnej. Ekspert będzie Ci także towarzyszył podczas podpisania umowy finansowania i w razie potrzeby rozwieje Twoje wątpliwości i odpowie na pytania.